Przejdź do treści

Misja

Witaj w świecie Smily Play.

Beztroskie dzieciństwo pełne uśmiechu, zabawy i odkrywania świata to najważniejsze rzecz, którą można podarować dziecku.

 

Jesteśmy dumni, że bierzemy udział w tym niezwykłym procesie.

Nasze zabawki mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin. Dlatego projektowanie zabawek rozpoczynamy od wnikliwej analizy potrzeb i możliwości dziecka w określonym przedziale wiekowym.

Przy projektowaniu naszych zabawek stawiamy na kreatywność. Nowatorskie koncepcje doskonalą zmysły, rozwijają motorykę ciała, ćwiczą spostrzegawczość. Nasze produkty stymulują kreatywne myślenie, rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci. Dbałość o szczegóły zachęca do interakcji oraz pozwala dzieciom zdobywać nowe umiejętności.

A wszystko to dzieje się podczas świetnej zabawy!

Wszystkie nasze zabawki mają przyjemne, żywe kolory, interesujące kształty oraz ciekawe funkcje angażujące wyobraźnię dziecka.

Gwarantujemy jednocześnie, że nasze zabawki są bezpieczne dla dziecka. Już na etapie projektowania, z wyjątkową starannością, dbamy o najwyższą jakości materiałów. Produkty Smily Play spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa (CE) i zostały poddane odpowiednim procedurom oceny zgodności z dyrektywami dotyczącymi wyrobu (EN 71)

Nasza oferta wciąż się powiększa. Bądź na bieżąco ze światem Smily Play: https://www.facebook.com/SmilyPlay

 

Właścicielem marki  Smily Play jest polska firma Anek.

https://smilyplay.pl/wp-content/uploads/2015/11/logo-NOWE-anek.jpg

Smily Play to zabawki tworzone zmyślą o najmłodszych dzieciach. Wyłącznym importerem i właścicielem marki jest polska, rodzinna firma Anek.

Nasza firma działa na rynku od 1989 roku. W roku 2004, odpowiadając na potrzeby rodziców, stworzyliśmy zabawki Smily Play. Naszymi priorytetami stały się: bezpieczeństwo, funkcjonalność, ciekawy design. Dbamy o to, żeby zabawki miały funkcje edukacyjne i służyły rozwojowi dzieci.

Chcąc pomagać rodzicom w wychowywaniu dzieci, działamy wielopłaszczyznowo. Kreujemy ciekawe zabawki, ale także pomagamy najmłodszym. Od roku 2008 wspomagamy Fundację Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Wiemy, że dzieciństwo to nie zawsze beztroska, o jakiej marzą rodzice. Zdarza się, że już najmłodsi muszą walczyć o zdrowie i możliwość normalnego życia. Na opakowaniach zabawek Smily Play widnieje logo Fundacji, co oznacza, że, kupując nasze produkty, realnie wspierają Państwo potrzebujące dzieci. Obecnie Fundacja ma ponad 27 tysięcy podopiecznych.

Nasza oferta wciąż się powiększa. Każdego roku przedstawiamy nowe wzory zabawek, mające cieszyć dzieci. Aby je poznać, warto prześledzić proces ich powstawania.

Pierwszym krokiem jest poznanie potrzeb dzieci. Spotykamy się z rodzicami małych dzieci i uważnie ich słuchamy. Gdy już wiemy, czego potrzebują, w naszych głowach rodzi się konkretny pomysł. Na tym etapie zabawki dla maluchów Smily Play potrzebują wiele cierpliwości i czasu. Wiele dni zajmuje nam określenie funkcji, sformułowanie głównych cech zabawki. Bardzo ważne jest, by z każdej idei wydobyć maksymalne możliwości. Na tym etapie nigdy się nie śpieszymy.

Kolejnym etapem tworzenia zabawki dla małego dziecka jest dobranie materiałów. To one zapewnią bezpieczną zabawę. Produkty dla niemowlaków wymagają przestrzegania specjalnych zasad. Pamiętamy o nich, tworząc bezpieczne zabawki.

Gdy wiemy już co i z czego powstanie, dajemy naszym zabawkom duszę. Wymyślamy im imiona, tworzymy ciekawe teksty, które mogą wymawiać. Wszystkie zabawki, jeśli mówią, używają języka polskiego. Każda z propozycji tekstowych jest sprawdzana i akceptowana przez polonistę. Chcemy, aby zabawki Smily Play, mówiły poprawnie zarówno gramatycznie, jak i fonetycznie.

Nadchodzi czas na spotkania z dziećmi, które będą głosami naszych zabawek. Nie jest to prosta praca. Nasz logopeda pilnuje poprawności wymowy, dźwiękowiec intonacji. Przy tej pracy dzieciom towarzyszy kilku specjalistów. I mimo iż nie jest to proste, to jeden z wdzięczniejszych momentów kreacji zabawki dla małego dziecka.

Mamy już pomysł, wizję i dźwięki. Nadchodzi czas na produkcję. Zabawki dla niemowlaków wymagają szczególnej troski. I to one najczęściej są wielokrotnie sprawdzane, a jeśli trzeba, poprawiane. Także zabawki dla dwulatków podlegają kontroli. Kładziemy nacisk na ich funkcjonalność. Chcemy, by dziecko, otrzymało zabawkę towarzyszącą przez długi czas, taką, która się nie znudzi.

Gdy zabawki są już gotowe, nadchodzi czas zabawy. Najpierw bawi się ekipa Smily Play. To ostatni test. Na szczęście zdajemy go za każdym razem. Ocena zabawki dla dziecka jest tym wyższa, im więcej czasu zajmuje nam jej sprawdzanie. Oznacza to, że bawimy się znakomicieczego szczerze życzymy także wszystkim naszym małym klientom.