Przejdź do treści

Twoja pociecha uwielbia zabawki Smily Play i kocha kreatywną zabawę? Podaruj jej jeszcze więcej radości! Z myślą o małych artystach przygotowaliśmy kolorowanki dla dzieci do wydruku, na których czekają nasze najpopularniejsze zabawki – tym razem w wersji do kolorowania. Po prostu pobierz je na swój komputer i wydrukuj, aby Twoja pociecha nigdy nie musiała rozstawać się ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi!
Malowanki do drukowania, które znajdziesz na SmilyPlay.pl, to doskonała propozycja zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych maluchów. Przygotowaliśmy zbiór rysunków do kolorowania, wśród których czekają urocze zwierzaki, zabawne pojazdy i zaczarowane przedmioty, a wiele z nich zostało zainspirowanych ulubionymi zabawkami Twojej pociechy. Dlatego właśnie w tej kategorii czekają na Was m.in. kolorowanki: Zaczarowany Garnek, Piesek Łatek, Kotek Miauczek, Dino Pchacz czy Traktor Super Farma!
Wszystkie kolorowanki dla dzieci do wydruku zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić maluchom zabawę. Proste kształty i grube kontury malowanek sprawiają, że najmłodsi w prosty sposób nauczą się kolorować obrazki w liniach, co pomoże im trenować ich zdolności grafomotoryczne. To także doskonały sposób, by rozwijać wyobraźnię i kreatywność oraz rozbudzić talent plastyczny.
Wszystkie kolorowanki do wydrukowania znajdziesz w formacie PDF, dzięki czemu bez trudu powielisz je w dowolnej ilości i wielkości, by ulubione malowanki Twojej pociechy nigdy się nie skończyły! Kolorowanki do wydruku to świetny pomysł na kreatywną zabawę w domu, a także idealne rozwiązanie na zajęcie brzdąca podczas podróży. Zobacz, co przygotowaliśmy i wybierz najciekawsze malowanki dla Twojego dziecka!