Przejdź do treści

MISJA SMILY PLAY

Witaj w świecie Smily Play.

Beztroskie dzieciństwo pełne uśmiechu, zabawy i odkrywania świata to najważniejsze rzecz, którą można podarować dziecku.

Jesteśmy dumni, że bierzemy udział w tym niezwykłym procesie.

Smily Play to zabawki tworzone zmyślą o najmłodszych

Nasze zabawki mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin. Projektowanie zabawek rozpoczynamy od wnikliwej analizy potrzeb i możliwości dziecka w określonym przedziale wiekowym. Stawiamy na kreatywność. Nowatorskie koncepcje doskonalą zmysły, rozwijają motorykę ciała, ćwiczą spostrzegawczość. Nasze produkty stymulują rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci.

A wszystko to dzieje się podczas świetnej zabawy!

Gwarantujemy jednocześnie, że nasze zabawki są bezpieczne dla dziecka.

Już na etapie projektowania, z wyjątkową starannością, dbamy o najwyższą jakości materiałów. Produkty Smily Play spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa (CE) i zostały poddane odpowiednim procedurom oceny zgodności z dyrektywami dotyczącymi wyrobu (EN 71)

Nasza oferta wciąż się powiększa. Każdego roku przedstawiamy nowe wzory zabawek, mające cieszyć dzieci.

Właścicielem marki jest polska firma Anek, która działa na rynku od 1989 roku. W roku 2004, odpowiadając na potrzeby rodziców, stworzyliśmy zabawki Smily Play. Naszymi priorytetami stały się: bezpieczeństwo, funkcjonalność, ciekawy design. Dbamy o to, żeby zabawki miały funkcje edukacyjne i służyły rozwojowi dzieci.